KONYA HAŞERE İLAÇLAMA
Ağustos 24, 2019

Günlük hayatın çoğunluğunun geçtiği çalışma alanlarında bulunan, hastalık yayan böcek ve haşereler sağlığımızı doğrudan etkiler. Sağlığımızı bu denli etkileyen haşereler yaşanılan hiçbir yerde istenmeyen canlılardır çünkü bu canlılar insanlarda sarılık, veba, tifo gibi hastalıklara sebep olmaktadır.


Her türlü haşerattan kaliteli bir hizmet ile kurtulmak için Konya Haşere İlaçlama bünyesinde hizmet sunan Piramit Pest ile iletişime geçmek için buraya tıklayınız.
Piramit Pest ve Tahtakurusu İlaçlaması: Tahtakuruları genellikle evlerdeki battaniye, yatak, yorgan, çekyat araları ve dolap aralarında bulunan, kan emerek beslenen haşere türüdür. Kendi ağırlıklarının beş-altı katı kadar kan emebilen tahtakuruları eğer ki ezilerek öldürülürse kan ve pis koku çıkaran bir türdür. Konya Haşere İlaçlama bünyesindeki Piramit Pest en güvenilir yöntemlerle bu haşere türünden de müşterilerini kurtarmaktadır.


Piramit Pest ve Sivri Sinek İlaçlaması:

Sivrisinekler kan emmek için sivri uzuvları olan ve insan kanı ile beslenen bir haşere türüdür. Bu sivri uzuvlarını insanın derisine saplayarak kan emerler ve taşıdıkları virüsleri insanlara ve hayvanlara taşıyarak bulaşıcı hastalıklara sebep olurlar. Müdahale edilmediğinde ise insan yaşamına olumsuz yönde etki ederler. Konya Haşere İlaçlama bünyesindeki Piramit Pest en güvenilir yöntemlerle bu haşere türünden de müşterilerini kurtarmaktadır.
Piramit Pest ve Pire İlaçlaması: Pireler zıplayabilen ve gözle görülmesi neredeyse imkansız olan bir tür oldukları için ilaçlaması da profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde etkili bir sonuç alınması da mümkün olmayacaktır. Konya Haşere İlaçlama bünyesindeki Piramit Pest en güvenilir yöntemlerle bu haşere türünden de müşterilerini kurtarmaktadır.

Piramit Pest ve Kene İlaçlaması:

Kene oldukça zararlı bir haşeredir. Çünkü yalnızca kan emmekle kalmaz aynı zamanda insanlar için tehdit edici, ölümcül olabilen kırım-kongo kanamalı ateşin ve lyme hastalıklarının taşıyıcısı ve bu hastalıklara sebep olabilen bir türdür. Konya Haşere İlaçlama bünyesindeki Piramit Pest en güvenilir yöntemlerle bu haşere türünden de müşterilerini kurtarmaktadır.

Piramit Pest ve Fare İlaçlaması:

Fareler özellikle tüketecekleri gıdaların fazla oldukları yerlerde sıklıkla görülen kemirgenlerdir. Genellikle pis ortamdan aldıkları bakterileri tüketim maddelerine taşırlar ve böylelikle sağlık problemleri yaratılır. Temas yoluyla ve salya yoluyla bu riski oluşturan farelerle mücadelede geçici ilaçlamalar etki etmemektedir. Konya Haşere İlaçlama bünyesindeki Piramit Pest en güvenilir yöntemlerle bu haşere türünden de müşterilerini kurtarmaktadır.

Comments are closed.

Whatsapp
Fiyat Sorun
Bizimle İletişime Geçin