KONYA HAŞERE İLAÇLAMA FİRMASI: PİRAMİT PEST

KONYA İŞYERİ İLAÇLAMA
Temmuz 10, 2019
KONYA HAŞERE İLAÇLAMA
Ağustos 24, 2019

Evde, işyerinde veya herhangi bir yerde sizi rahatsız eden haşerelerden kurtulmak istiyorsanız bu konuda etkili ve kesin bir çözüm sunan “Piramit Pest” ile iletişim kurabilirsiniz. Bu ilaçlamadan yararlanmak ve ilaçlama hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.
Haşereler hızlı üreyen canlılar oldukları için ilaçlama işlemi zamanında yapılmalıdır. Zamanında yapılmadığı takdirde insanlar, bitkiler, hayvanlar hatta yiyecekler üzerinde zarar verici bir etkiye sahiptirler.
Haşerelerin zamanında ilaçlanması önemli olduğu kadar bu işlemin profesyonelce yapılması da büyük önem taşır. Haşerenin türünü dikkate alarak türüne uygun ilaçlama yöntemlerini kullanarak profesyonel ilaçlama yapan “Piramit Pest” verdiği kaliteli hizmetle müşterilerini rahatsız edici haşerelerden kurtarmaktadır.


Piramit Pest, Konya Haşere İlaçlama bünyesinde verdiği hizmette kokulu ve kokusuz ilaçlama gibi farklı ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.
Konya Haşere İlaçlama bünyesinde Piramit Pest’in Vermiş Olduğu İlaçlama Yöntemleri


Kokulu İlaçlama Yöntemi: Eğer ilaçlama yapılacak ortamdaki haşereler çok yoğun ve ölmesi zor ise kokulu ilaçlama yöntemi uygulanır. Bu yöntemle haşereler koku teması ile ölür. Sonrasında ortamın en az iki üç saat kadar kapalı tutulması gerekir. Koku dolayısıyla ilaçlanan ortamda solunum yapmak tehlikeli olacağından Piramit Pest çalışanları maske ve eldiven gibi donanımlar kullanmaktadır.
Kokusuz İlaçlama: Bu ilaçlama yönteminde ortamda herhangi bir koku olmayacağı için ilaçlanan ortamı terk etmeye gerek yoktur. Ev, işyeri gibi yerlerde gönül rahatlığıyla kullanılabilen bir yöntemdir. Yalnızca ilaçlama sonrasında ilaç ile temas eden yiyecekler yenmemeli ve aletler de yıkanmadan kullanılmamalıdır. Yöntem hamam böceği, karafatma, kalorifer böceği, karınca, sinek, güve kalorifer böceği, kakalak gibi böcek türlerinde etkili sonuç vermektedir

.
Piramit Pest ile Kene İlaçlama


İnsanlara ve hayvanlara tutunarak yaşayan keneler parazit haşerelerdir ve dünyanın her bölgesinde görülebilirler. Kenenin zararlarından korunmak için Konya Haşere İlaçlama firmalarından olan Piramit Pest ile iletişime geçebilir gönül rahatlığıyla kenelerden kurtulabilirsiniz.


Piramit Pest ile Fare İlaçlama


Fareler etrafa yaymış oldukları mikroplar nedeniyle geçmiş dönemlerde birçok salgın hastalığa ve insanların ölümüne yol açmışlardır. Bu zararlı canlılardan kurtulmak istiyorsanız hem alandaki farelerin ölmesi hem de daha sonra başka farelerin girişini engellemek için hizmet veren Piramit Pest ile iletişime geçebilirsiniz.

Comments are closed.

Whatsapp
Fiyat Sorun
Bizimle İletişime Geçin